Hkn İnternet Hizmetleri, 2005 yılından günümüze kadar 30 lokasyonda web tasarım firmalarına dışarıdan destek veren firmamız. 2014 yılından bugüne kadar ajans üzerinden çalışmalarımıza ara vererek firmalara bire bir hizmet vermeye başladık. Web tasarım firmalarının yanı sıra ticari firma, kişisel sayfa, bloglar, forumlarda ve şahısa özel yapılmaktadır. 2009 yılı itibari ile Seo Danışmanı hizmetinide müşterilerine verdiği hizmetlerinin arasına koyarak 2014 yılına kadar 100'ü aşkın firmanın Seo Danışmanlığını yapmıştır. 1 Ocak 2015 tarihi itibari ile Seo Danışmanlık ve Sms Paketi hizmetini sağlamaya başladı.

Seo Danışmanlık hizmeti, "Amca demek baba yarısı demek. Size bir babalık yapalım dedik Seo Danışmanlık fiyatlarımızı yarıya çektik sloganı ile Seo Amca adında bir marka oluşturuldu. Kaliteli ve müşterilerinin bütçesini sarsmadan memnuniyetlerini sağlamayı misyon haline getirmiştir.

Sms Paketi hizmeti ise, Müşterilerimizint kendi kullanıcılarına masalarının hazır olduğunu, paketlerinin teslim edildiğini veya faturalarının vadesinin geldiğini söyleyin. Bir SMS gönderdiğinizde, onu anında kullanıcınızın mobil telefonuna teslim ederiz.

Firmamız;
Arama motoru optimizasyonlu, ziyaretçinin sayfayı dolaşırken kolay ve rahat bir şekilde aradığını bulabilmesi, müşterinin isteğine bağlı tasarımların yapılması internet sayfanızın bitmesi ardında gerekli teknik desteğinin sağlanmasını yapmaktayız. Aynı şekilde Desktop yazılımlarımızda da bir çok firmanın masaüstü çözümlerin de müşteri memnuniyetini misyonumuz edindik.

Vizyonumuz;
Günümüzde her gün değişen ve gelişen internet sektörü ve iş dünyasında üretken, dinamik, kaliteli ve özgün fikirleri ön planda tutarak, siz değerli müşterilimiz ile uzun yıllar iş birliği içerisinde çalışmak, uygun ve iyi çözümleri sunarak, bir çok yerli ve yabancı sektörlere, yeni güçlü imajlar ve markalar sunmak kalıcı üstünlükler sağlamaktadır.

Biz;
 • Gelişime Açık
 • Kreatif çözümler sunan
 • Hayal gücüyle çalışan ve
 • Teknolojiyi seven bir firmayız
 • Misyonumuz;
  Tasarladığımız internet web siteleri ve kreatif, interaktif bilgi birikimleri ile siz değerli müşterilerimizi yerli ve yabancı sektörlerdeki tüm ihtiyaçlarında en etkin ve hızlı çözümleri üretmek, ayrıca teknoloji ve iletişim desteği ile en iyilerin arasına taşımak ve markalaştırmak yolundayız.

  Ekibimiz her geçen gün kendini yenileyen ve bu yenilemede çalıştığımız tüm firmalara yapılan çalışmaları update ederek yapılan değişiklikleri yenileme işlemini de yapmaktadır.

  Değerlerimiz

  Müşteri memnuniyeti
  Müşteri ihtiyaçlarına bağlı olarak çeşitli çözümler ve öneriler sunar, müşterilerinin koşulsuz memnuniyeti için her türlü çabayı göstermeyi taahhüt eden bir hizmet anlayışı ile hizmet verir

  Standart fiyat anlayışı
  Hizmet verdiği kuruluşların farklı ihtiyaçlarına yönelik standart fiyat teklifleri hazırlamıştır. Standart ve şeffaf fiyat politikamız gereği her müşteriye aynı fiyat yaklaşımıyla hizmet eder.

  Profesyonel Yaklaşım
  Bizim için öncelikli olan sizi değil, hedef kitlenizi etkilemek.

  Tasarım Anlayışımız
  İşlevsel olanı estetikle bütünleştirmek

  Creativity- Yaratıcılık 
  Marka, Teknoloji, Tasarım, Network ve bunun gibi kalıcı ve sıradışı üstünlükler yaratmak

  Responsibility- Sorumlu Ve Şeffaf 
  öz değerlerimize bağlı, inançlara saygılı, müşterilerimize yakın, sosyal sorumluluk bilincine sahip.

  Participation- Aktif Katılım 
  Müşterilerimize işlerinin tüm süreçlerinde katılım ve dinamik bir birliktelik.

  Strategic Approach- Stratejik Yaklaşım 
  Bugünkü işlerimizi mükemmel yönetmek ve uzun dönemde kalıcı başarılar elde etmek.

  Ortak Değerlere Bağlılık:

  Müşteri memnuniyeti 
  Gelişime açıklık ve dinamizm 
  Dürüstlük ve Güvenilirlik 
  Tam zamanında hizmet teslimi 
  Yasalara ve kişisel haklara saygılı olmak 
  Topluma ve çevreye duyarlılık 
  Takım çalışmasına bağlılık 
  Takım ruhuna müşteri dahiliyeti 
  çalışanların, kurumun ortak değerlerine aykırı davranışları ihtar, ikaz ile prosedürüne uygun ve tarafsız olarak değerlendirilir

  HKN İnternet Hizmetleri konularında uzmanlaşmış bir uzman kadronun sinerjisinden oluşuyor.

  Firmamız grafik tasarım, HTML uygulama, Arama Motoru Optimizasyonu Uzmanı, Google Adwords Danışmanı, Php uzmanı programlama ve Server uzmanız tüm projelere ekip ruhu ile katılan ve sorumluluklarını bilen kişilerden oluşuyor.