WEB TASARIMI

  NE YAPARIM ?
 Web Tasarım
 Web Yazılım
 Elektronik Ticaret
 Multimedya
 Kurumsal Kimlik ve Baskı
 E-Mail Marketing

Görselliğe Önem Verin

Görsel olarak iyi hazırlanmış, çeşitli flash animasyonlarla bütünleşmiş, etkileyici, ürün/hizmet tanıtımı yapılan websitesi. Statik websitesi adından da anlaşılacağı gibi kendi kendini güncellemeyen websitesidir.


Örnek olarak websitenizde döviz kuru veya hava durumu gibi veriler var ise, siz müdahale etmeden websiteniz bu verileri her saniye kendi kendine güncellemektedir. Statik websitelerinde bu tür özellikler yoktur. Örnek verilen bu özellikler dinamik altyapıya sahip websitelerinde kullanılmaktadır ve her özellik için bir kereye mahsus olmak üzere ücret talep edilmektedir.

Statik websitesi, verileri sık aralıklarla değişmeyecek, iyi hazırlanmış arayüz tasarımı ile müşterileri etkilemek isteyen, küçük flash animasyonlarla ürün ve hizmetlerini ön plana çıkartmayı amaçlayan, websitesi üzerinden tanıtım, telefon yolu ile veya birebir görüşerek pazarlama yapmak isteyen, websitesini bir amaç olarak değil, tanıtımı ve ulaşılabilirliği arttırmak için bir araç olarak kullanacak, dijital medyanın (internet) çok iyi bir tanıtım kanalı olduğunu farkedip, hemen yer etmek isteyen şirketler içindir.

 Web Sayfa Tasarım Giriş
 Statik Website
 Flash Website
 E-Dergi Website